• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular


Çorum Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 31,0737   31,1297
EURO 33,7284   33,7892
       
Özlü Sözler
Bu dünyadaki herkes kardeştir önemli olan o kardeşlik bağını bulmaktır.

Değerli Hemşerilerim,

Hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum, Kıymetli Dernek Üyelerimiz, Çorum’un ilçesi Sungulu’nun şirin bir köyüdür İnegazili. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, mütevazi ve samimi insanların yaşadığı bir Anadolu köyüdür.

 

Türkiye’nin en çok göç veren illerinin başında gelen Çorum gibi, İnegazili Köyü’de dünyanın dört bir tarafına gurbetçi göndermiştir. Bugün yurtdışında, İstanbul’da, Ankara’da, Kocaeli’de, Bursa’da, Antalya’da velhasıl ülkemizin dört bir yanında gurbetçilerimiz yaşamaktadır.

 

En yoğun olarak yaşadığımız ve 1950 yılından itibaren yerleşmeye başladığımız İstanbul’da yaklaşık 1500 kişilk bir aileyi temsil etmekteyiz. Evet, İnegazili Köyü Derneği… Adı köy derneği ancak, kurumsal alt yapısı oturmuş, mali yapısı güçlü, kendi imkânları ile satın aldığı dernek merkezinde faaliyetlerini sürdüren güçlü bir sivil toplum kuruluşu olmuştur.

 

 
Değerli İnegazili’ler, dernekçilik üyeler olmazsa yapılacak bir iş değildir. Derneğine sahip çıkan, dernek faaliyetlerine katılan, elini taşın altına koyan, her daim bizlerle birlikte olan üyelerimize çok ama çok teşekkür ediyorum. Hiçbir maddi menfaati bulunmaksızın, işinden, ailesinden ve zamanından fedakarlık ederek dernek için çalışan, bazı günler geç saatlere kadar toplantılarımız yaptığımız, tek gayesi derneğine köylüsüne hizmet etmek olan, çok değerli yol arkadaşlarıma, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerine, çabalarından dolayı minnettar olduğumu belirterek çok teşekkür ediyorum.

 

 
Değerli üyeler, bu bir bayrak yarışıdır. Her birimiz aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye taşımanın gayreti içerisinde elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz. Şu anda derneğimizde oldukça vizyoner genç arkadaşlarımız, tecrübeli büyüklerimiz bulunmaktadır. Bu bayrağın bir adım daha ileriye taşımamızda yardımcı olan tüm üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

 

 

Saygılarımla,

İbrahim PEKRİZİbrahim PEKRİZ
Okunma Sayısı: 600YAZARIN DİĞER YAZILARI

-
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim PEKRİZ
HAYIRLI ramazanlar

EYYÜP SERTKAYA
Komşu Köy Delice Kavak Köyünden Ben Eyyüp Sertkaya.Bu Sayfaya Emeği Geçenleri Tebrik Ediyorum Emeğinize Sağlık.Bu vesileyle Tüm İnegazili Komşu Köy Ahalisine Sağlık Afiyetler Dilerim Ankara dan Selamlar

Bülent
Ben antalyada hotel genel müdürüyüm , siteyi gezdim , sizlerle gurur duyuyorum , [ rahmetli ihsan orakcının torunuyum , sizlere bi faydam olursa lütfen arayınız .


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.
Top