• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
İnegazili Köyü Kültür ve Hizmet Derneği Türkiye'de Bir İlke İmza Attı

Değerli İnegazili'ler,

İnegazili Köyü Hizmet ve Kültür Derneği Android uygulamasında Türkiye'de bir ileke imza attığını bir kaç gün önce sayfamızda duyurmuştuk. (Android Haberini Okumak İçin Tıklayın)

Yeniden bir ilke daha imza attığımızı siz köylülerimiz ile paylaşmak isterim.

İnegazili Köyü Mobil uygulaması Android Play Store'de olduğu gibi Apple App Store'da Türkiye'de İlk ve Tek Köy Derneği Mobil uygulamasıdır. 

İnegazili Köyü web sayfamızda yapmış olduğumuz anket'te %60'a yakın ios işletim sistemli iphone kullanıcısı olduğunu, %30'un ise Android işletim sistemli farklı markalarda akıllı telefon kullanıldığını analiz ettikten sonra, zaman kaybetmeden uygulamamızı ios işletim sisteminin de desteklemesi için gerekli çalışmaları başlatmıştık.

İnegazili Köyü mobil uygulamamızı İos/Apple yetkilileri gerekli testlerini yaptıktan sonra bizlerden bazı düzeltmeler istemiş olup bu düzeltmeleride 1 gün gibi kısa sürede yaparak kendilerine uygulamamıza yazılı olarak bildirmiş oldukları eksikliklerimizi tamamladığımızı ve gerekli testleri tekrar yapmalarını istedik. 

Apple tarafından 13.04.2017 Saat 23:00 da uygulamamızın başarılı olduğunu yapılan testler sonucunda her hangi bir düzenlemeye gerek kalmadığı bilgisi ile birlikte İnegazli Köyü Mobil uygulamasının yayına alındığını ilettiler.

İos işletim sistemine sahip İphone telefonlarınızın  programına tıkladıktan sonra search kısmına İnegazili Köyü yazıp arama yaparak uygulamayı ücretsiz yükleye bilirsiniz. 

Gerek facebook sayfamızda gerekse web sayfamıza girerek gerekse sponsor olarak desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese teşekkür ederim.Ali Hakan ALGAÇ

Okunma Sayısı: 275444.221.73.157
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Duyurular


İnegazili Köyü Logo


Çorum Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,7810   32,8400
EURO 35,0464   35,1096
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Son Ziyaretçi Yorumları
Betül Unatoğlu
canım köyüm hersey her an çok güzel toprak kokuyorr memleketim:) web sitemiz çok güzel daha da güzel olacağına inanıyorrum ve web sitemize i̇negazili canlıyı olarak izlemeyi çok istiyorruz inşallah gelir :)) uzaktan köyümüz hasret kaldık:(())

İbrahim PEKRİZ
HAYIRLI ramazanlar

EYYÜP SERTKAYA
Komşu Köy Delice Kavak Köyünden Ben Eyyüp Sertkaya.Bu Sayfaya Emeği Geçenleri Tebrik Ediyorum Emeğinize Sağlık.Bu vesileyle Tüm İnegazili Komşu Köy Ahalisine Sağlık Afiyetler Dilerim Ankara dan Selamlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Ziyaretçi Sayacı
Bugün: 41
Dün: 172
Toplam: 9644

 

© Copyright 2024  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır.


Top