• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
YAZARLARIMIZ


  SON EKLENEN MAKALE
İnegazili Köyü Kültür ve Hizmet Derneği Türkiye'de Bir İlke İmza Attı

Değerli İnegazili'ler,

İnegazili Köyü Hizmet ve Kültür Derneği Android uygulamasında Türkiye'de bir ileke imza attığını bir kaç gün önce sayfamızda duyurmuştuk. (Android Haberini Okumak İçin Tıklayın)

Yeniden bir ilke daha imza attığımızı siz köylülerimiz ile paylaşmak isterim.

İnegazili Köyü Mobil uygulaması Android Play Store'de olduğu gibi Apple App Store'da Türkiye'de İlk ve Tek Köy Derneği Mobil uygulamasıdır. 

İnegazili Köyü web sayfamızda yapmış olduğumuz anket'te %60'a yakın ios işletim sistemli iphone kullanıcısı olduğunu, %30'un ise Android işletim sistemli farklı markalarda akıllı telefon kullanıldığını analiz ettikten sonra, zaman kaybetmeden uygulamamızı ios işletim sisteminin de desteklemesi için gerekli çalışmaları başlatmıştık.

İnegazili Köyü mobil uygulamamızı İos/Apple yetkilileri gerekli testlerini yaptıktan sonra bizlerden bazı düzeltmeler istemiş olup bu düzeltmeleride 1 gün gibi kısa sürede yaparak kendilerine uygulamamıza yazılı olarak bildirmiş oldukları eksikliklerimizi tamamladığımızı ve gerekli testleri tekrar yapmalarını istedik. 

Apple tarafından 13.04.2017 Saat 23:00 da uygulamamızın başarılı olduğunu yapılan testler sonucunda her hangi bir düzenlemeye gerek kalmadığı bilgisi ile birlikte İnegazli Köyü Mobil uygulamasının yayına alındığını ilettiler.

İos işletim sistemine sahip İphone telefonlarınızın  programına tıkladıktan sonra search kısmına İnegazili Köyü yazıp arama yaparak uygulamayı ücretsiz yükleye bilirsiniz. 

Gerek facebook sayfamızda gerekse web sayfamıza girerek gerekse sponsor olarak desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese teşekkür ederim.Ali Hakan ALGAÇ

Okunma Sayısı: 2668
Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Duyurular


İnegazili Köyü Logo


Çorum Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,5000   32,5586
EURO 34,6207   34,6830
       
Özlü Sözler
Beyin bir Donanımdır herkeste vardır, AKIL bir yazılımdır herkeste YOKTUR. Anooshirvan Miandji
Son Ziyaretçi Yorumları
İbrahim PEKRİZ
HAYIRLI ramazanlar

EYYÜP SERTKAYA
Komşu Köy Delice Kavak Köyünden Ben Eyyüp Sertkaya.Bu Sayfaya Emeği Geçenleri Tebrik Ediyorum Emeğinize Sağlık.Bu vesileyle Tüm İnegazili Komşu Köy Ahalisine Sağlık Afiyetler Dilerim Ankara dan Selamlar

Bülent
Ben antalyada hotel genel müdürüyüm , siteyi gezdim , sizlerle gurur duyuyorum , [ rahmetli ihsan orakcının torunuyum , sizlere bi faydam olursa lütfen arayınız .


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

 

© Copyright 2024  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır.


Top