• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
GURURLA, 500 Bin Ziyaret!

Türkiye'deki Köy Dernekleri Arasında İlk ve Tek

 

İnegazili köy derneği web sitesine 500 bin ziyaret...

Sungurlu'ya bağlı İnegazili Köyü Kültür ve Hizmet Derneği web sitesi sorumlusu Ali Hakan Algaç, derneğin web sitesinin kısa sürede 500bin ziyaretciye ulaştığını belirterek, bunun Türkiye'de kurulan köy dernekleri web sitesi arasında ilk ve tek olduğunu ifade etti.

 

 

HABERİ PDF OLARAK İNDİRMEK İÇİN TIKLA

 

 

 

TÜRKİYE’DEKİ KÖY DERNEKLERİ ARASINDA İLK VE TEK

 

İnegazili köy derneği web sitesine 500 bin ziyaret...

 

Sungurlu’ya bağlı İnegazili Köyü Kültür ve Hizmet Derneği web sitesi sorumlusu Ali Hakan Algaç, derneğin web sitesinin kısa sürede 500 bin ziyaretçiye ulaştığını belirterek, bunun Türkiye’de kurulan köy dernekleri web siteleri arasında ilk ve tek olduğunu ifade etti.

 

Admin Ali Hakan Algaç, İnegazili Köyü Kültür ve Hizmet Derneğinde alınan karar doğrultusunda 28 Mart 2017 tarihinde www.inegazilikoydernegi.com domain adını alarak derneğin kapılarını dünyaya açarak 7 yıldır aralıksız çalıştığını belirtti. Açılmış olduğu ilk günlerde 9-10 sayıda ziyaretçisi olan web sayfasının kısa sürede günlük ziyaretçi sayısını 40-45 kullanıcıya ulaştırdığını anlatan Ali Hakan Algaç, “Gelinen bu günlerde ise ortalama olarak 250-300 farklı ip adreslerinden ziyaretçi almaktadır.

 

7. Yılımızda 500 bin ziyaret aldık ve web sayfamızda ziyaretçi sayacımız tekrar baştan saymaya başladı. Türkiye’de bir köy derneğinin böylesi kısa bir süre içinde organik 500 bin ziyaretçi almış olması ciddi bir başarının göstergesidir. Takipçilerimize; Türkiye’de kurulan köy dernekleri web siteleri arasında ilk ve tek olduğumuzu burada sizlerin aracılığı ile iletmek isteriz.” dedi.

 

İnegazili Köyü Kültür ve Hizmet Derneği olarak web sitesinin bilinilirliği ve güvenliğini yapılan Çalışmalar ve yazılımlar ile günden güne yenilendiğini ifade eden Algaç, web sitesinin son teknoloji kullanılarak yapay zekâ ve ek programları kapsamında Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça olmak üzere 5 dil desteği ile hizmet verdiğini vurguladı.

 

Gelen tüm mesajları değerlendirdikleri kaydeden Algaç, “Geçen bu süre içerisinde gerek üyelerimizden gerekse takipçilerimizden olumlu/olumsuz eleştiri, tebrik ve öneri mesajları aldık.

 

Gelen tüm mesajları okuyup değerlendirerek onların bizleri daha iyi anlamalarını sağladık. İlk günkü çizgimizi hiç bozmadık. Web sayfamız ve yönetmiş olduğumuz sosyal medya hesaplarımızda, herhangi bir siyasi ideolojik fikir ayrılıkları yaratabilecek paylaşımlara müsaade etmedik. Paylaşımlarımızda da kaliteli, anlaşılabilir ve günümüz odaklı olduk.” ifadelerini kullandı.

 

Dernek yönetimi ve web sitesi ziyaretçileri ile sosyal medyadaki tüm takipçilerine teşekkür eden Admin Ali Hakan Algaç, “Başarımızın sırrını slogan haline getiriyoruz (Günceliz ve Eskide Yaşamıyoruz)

 

Siz bizim için değerlisiniz, biz hep birlikte daha güçlüyüz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Sungurlu Gazetesi

Recep Seyhoğlu

16.05.2024


16.05.2024


Okunma Sayısı: 1264


44.221.73.157
  Yunus sancu

Tebrikler, Emeğine Yüreğine Sağlık Hakan ALGAÇ,

DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Duyurular


İnegazili Köyü Logo


Çorum Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,7810   32,8400
EURO 35,0464   35,1096
       
Özlü Sözler
Üç şey kardeşlik sevgisini safîleştirir: Selam vermek, mecliste yer vermek, sevdiği isimle onu çağırmak.
Son Ziyaretçi Yorumları
Betül Unatoğlu
canım köyüm hersey her an çok güzel toprak kokuyorr memleketim:) web sitemiz çok güzel daha da güzel olacağına inanıyorrum ve web sitemize i̇negazili canlıyı olarak izlemeyi çok istiyorruz inşallah gelir :)) uzaktan köyümüz hasret kaldık:(())

İbrahim PEKRİZ
HAYIRLI ramazanlar

EYYÜP SERTKAYA
Komşu Köy Delice Kavak Köyünden Ben Eyyüp Sertkaya.Bu Sayfaya Emeği Geçenleri Tebrik Ediyorum Emeğinize Sağlık.Bu vesileyle Tüm İnegazili Komşu Köy Ahalisine Sağlık Afiyetler Dilerim Ankara dan Selamlar


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Ziyaretçi Sayacı
Bugün: 41
Dün: 172
Toplam: 9644

 

© Copyright 2024  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır.


Top